fbpx

Студентська віза в Канаду – перспективи для студентів

Канада визнана у всьому світі відкритою, що приймає студентів з різних країн. Завдяки високій якості освіти, привітає співтовариствам і прихильності різноманітності та інтеграції країна є популярною для іноземних студентів. У минулому році кількість учнів в університетах зросла на 11 відсотків, в результаті чого загальне число іноземних студентів досягло 192 000 чоловік, з більш ніж 200 країн.

Студентська віза в Канаду – перспективи перед українцями

Канада – лідер в області онлайн навчання та дистанційного. Більшість коледжів і університетів беруть бажаючих вчитися з усіх країн в онлайн-програмах або програмах дистанційного навчання.

  1. Визнані в усьому світі дипломи. Навчання в Канаді означає що Ви отримаєте гідну освіту, і перед Вами відкриваються двері в кращі фірми Європи.

  2. Гарантоване працевлаштування. За статистикою з 2008 року по 2018 рік, випускникам університетів було надано 1 574 200 робочих місць. Не мало важливий момент, працюючи в Канаді ви налагоджуєте ділові контакти, тим самим у Вас з’являється можливо в майбутньому залишитися на ПМП в країні.

  3. Робота під час навчання. Коли Ви вчитеся, Ви маєте право на роботу в кампусі без дозволу, якщо Ви є постійним студентом і у Вас є (SIN) – номер соціального страхування.
  4. Стажування. Університети проводять програми по стажування протягом навчального року, в період проходження, учні можуть заробити гроші й сплатити собі навчання, та здобути досвід.

  5. Захопливе студентське життя. Доступ до новітніх технологій і сучасні спортивні об’єкти не залишать байдужим жодного студента.

  6. Вимоги до мови. Вам не обов’язково говорити англійською і французькою мовою, щоб вчитися в канадському університеті або коледжі. Однак ви повинні, володіти одним з цих  мов, залежно від того закладу, який ви хочете відвідати. Багато університетів і коледжів англійською мовою вимагають, щоб ви пройшли тест TOFEL.

  7. Можливість імміграції. Після закінчення навчання, ви можете подавати документи на ПМЖ не виїжджаючи з країни.

Як бачите, студентська віза в Канаду – це необмежені можливості. Як отримати студентську візу в Канаду – звертайтеся в центр візових послуг Vizatour.

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//