fbpx

10 причин відмови у візі США

Віза в США для українців, які основні причини відмови? Сьогодні найчастіше при відмові, справжня причина не відома. «Відмова» не може радувати українців, але панікувати не варто, це не означає, що дорога в Америку для Вас закрита, отримати візу в США після відмови можливо!

Популярні причини відмов

Компанія Vizatour підготувала для Вас найпоширеніші причини відмов з якими стикаються українці:

 1. Зв’язок з Україною не підтверджен. Консульський офіцер має повне право вимагати від Вас додаткове підтвердження зв’язку з батьківщиною. Наприклад, довідка з місця роботи, документи про нерухомість на території України (де Ви є власником), наявність сім’ї (діти, дружина). Часто відмова у візі отримують молоді хлопці, які тільки закінчили інститут, не мають власної нерухомості, не володіють стартовим капіталом, офіційно не працюють, сповнені амбіцій та сил, як наслідок схильні до імміграції в Америку.

 2. Проблеми під час співбесіди. Ваша поведінка під час інтерв’ю – запорука успіху! Кожен фактор впливає на рішення консула. Нервозність, розбіжності в анкеті і у відповідях, зовнішній вигляд, запізнення, спілкування з візовим офіцером у вільній формі та інше. У підсумку про заявника складається загальна думка і приймається рішення, видавати Вам візу чи ні.

 3. Віза в США на запрошення. Кожен хто коли-небудь відкривав візу, стикався з оголошенням в інтернеті про продаж запрошень в будь-яку країну світу. Ми настійно рекомендуємо не купувати такого роду запрошення! Причиною в тому, що Ви особисто не знайомі з людиною, яка Вас запрошує в Америку, вона може складатися в чорному списку посольства, через те, що вже багато було зроблено запрошень іншим людям у великій кількості або має судимість. Всі ці фактори зіграють не найкращу роль у візовій історії заявника. Консул може порахувати недійсним запрошення, і Ви отримаєте відмову.

  Отказ в визе в США - основные причины

 4. Відсутні поїздки в Європу. Чи не турбуйтеся якщо у Вас відсутні штампи про поїздки в Європу. Практика показує, що у заявника з чистим паспортом є всі шанси отримати бажану візу в США, але наявність хоча б кілька віз у паспорті, збільшує Ваші шанси. Пам’ятайте, що американський візовий офіцер кожного апліканта розглядає як емігранта.

 5. Родичі в Америці. Якщо у вас є родичі, які іммігрували в США, будьте готові до того що на співбесіді офіцер може поставити Вам питання «як Ваш родич легалізувався в Америці», підготуйтеся до такого роду питання і надайте аргументи.
 6. Сумнівна мета поїздки. Заявнику обов’язково зададуть питання щодо мети поїздки. Відповідайте конкретно, не хвилюйтесь, будьте спокійні та впевнені в своїй відповіді. Якщо Ви оформляєте туристичну візу – додатково розкажіть про свій маршрут, де плануєте зупинятися, які місця в першу чергу хотіли б відвідати. Сумнівною метою, найчастіше посольство вважає – знайомство з бойфрендом, такого роду причина поїздки, сприймається як бажання в майбутньому вийти заміж за американця і виїхати з України.

 7. Низький рівень доходу. Фінансова незабезпеченість викличе сумніви в офіцера, можна подумати, що заявник летить до Сполучених Штатів для того щоб поліпшити своє матеріальне становище або розраховує на соціальну допомогу від держави.

 8. Народження дитини. Всім відомо, що народження дитини в Штатах автоматично робить малюка громадянином Америки. Практика показує, що відмови вагітним жінкам буває досить часто.

 9. Попередні відмови. Як отримати візу в США після відмови? Рекомендуємо не поспішати з повторною заявою на візу, якщо Ви знаєте помилки, причини, чому Вам зробили відмову, рекомендуємо зайнятися їх усуненням. Не варто демонструвати що Ви за всяку ціну готові поїхати в Америку. Подумайте, що ще може допомогти Вам в отриманні дозволу на в’їзд. Якщо не виходить зібрати докази або виправити помилки, рекомендуємо не витрачати свій час, а звернутися в Центр візових послуг VIZATOUR.

 10. Дані в анкеті не відповідають з Вашими відповідями на інтерв’ю. Приклад, Ваша офіційна заробітна плата становить 100 доларів, а в анкеті Ви вказуєте 50 доларів, і починаєте пояснювати офіцерові чому так (у вас є ще неофіційний дохід, премії, бонуси та інше) це сприймається як невідповідність даних в анкеті. Або приклад, в анкеті Вашу адресу проживання зазначений Дніпропетровська область, а працюєте Ви в Києві, і кожен день в одну сторону їздите 500 км, неправдоподібно, правда?

Отримати візу в США, сьогодні може кожен житель України. Головне правильно підійти до цього питання. Кожен випадок – індивідуальний. Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся до нас!

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//