Студентська віза в Канаду

Максимально високі шанси на отримання візи!

Допоможемо Вам оформити візу у Канаду в Україні, максимально виключивши ризик відмови, Вам не потрібно буде заповнювати довгі анкети і в результаті Ви заощадите тиждень свого часу і збережете нерви
Отримайте прорахунок
вартості оформлення візи
Заповніть коротку анкету та отримайте відповідь вже сьогодні

Канада, країна, яка розвивається і процвітає з кожним роком все більше і більше. Багато українців бажають не тільки переїхати жити, а й отримати гідну освіту за кордоном. А Канада – це відмінний варіант для цього.

Студентська віза в Канаду, як і студентська віза в США відкривається для навчання в університеті або коледжі (слід оформляти тільки в тому випадку якщо Ви плануєте вчитися не менше 6 місяців на стаціонарній формі)

Рекомендуємо на оформлення студентської візи подавати документи за 2 – 3 місяці до початку академічного року.

Всі деталі уточнюйте у менеджера Центру візових послуг VIZATOUR. Звернувшись, Ви отримаєте професійну консультацію поетапно. Головні моменти на що варто звернути увагу:

  • Підготувати запрошення про зарахування в канадський навчальний заклад;
  • Зібрати список документів: український та закордонний паспорт, 2 кольорові фотографії, виписка з банку про фінансовий стан заявника, документи, що підтверджують зв’язок з Україною.
  • Заповнена анкета;
  • Мотиваційний лист. Документ для майбутнього студента, на нього візовий офіцер звертає увагу в першу чергу. У листі вказується: чому ви вибрали саме цю країну і навчальний заклад, підтвердження, що ви після закінчення навчання повернетеся на роботу в Україну.
  • Мовний тест, де вказується знання англійської або французької мови.
  • Квитанція про сплату консульського збору.

Вплинути на позитивне рішення Посольство Канади ніхто не має права.

Причин, чому вам можуть відмовити в канадській візі, велика кількість, наприклад, відсутність медичного огляду, мало доказів зв’язку з батьківщиною, мета Вашої поїздки не відповідає дійсності, Ваш фінансовий стан бажає кращого.

Важлива інформація! Після відмови, консульський збір не повертається!

Відгуки вдячних клієнтів

ПОЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ І ДІЗНАЙТЕСЯ РЕАЛЬНІ СИТУАЦІЇ
ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ У КОМПАНІЮ ВІЗА ТУР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ У КАНАДУ

Cкористався послугами компанії Віза Тур і залишився дуже задоволений якістю та швидкістю надання їхніх послуг. Мені відкрили візу на 10 років!!!.Я працюю програмістом у відомій компанії і мені підібрали відповідну конференцію у Канаді . За два тижні підготували документи. Тут дійсно працюють фахові люди, і я буду рекомендувати цю компанію всім знайомим, хто бажає їхати у Канаду. Успіху Вам!!!

Віталік

Хочу подякувати всій команді компаніі Візатур за підтримку в оформленні візи у Канаду. Я дуже хвилювалася через те, що раніше мала відмову по візі у США. Ви дійсно відповідально поставилися до моєї ситуації, підтримуючи мене не лише професіонально, а і емоційно. Всі необхідні документи мені підготували і візу відкрили з першого разу. Цим позбавили мене зайвих хвилювань і зайвої трати часу. Буду рекомендувати Вас як надійну компанію своїм друзям і знайомим.

Ірина

Нам з чоловіком компанія Віза Тур допомогла в підготовці документів на туристичну візу. Ми дуже сумнівались, що візу нам відкриють, у нас не було всіх необхідних документів. Ми щиро дякуємо компанії за таку професійно виконану роботу. Нам допомогли з підготовкою документів, описали детально куди ми їдемо і які місця варто відвідати. І візу відкрили на 10років!!! Дякуємо!!! Процвітання Вам і хороших клієнтів!

Наталія і Роман

Я дуже дякую компанії Visa Tour за те,що в мене відкрита віза на 10років у Канаду! Багато моїх знайомих там живе і тепер я маю можливість відвідувати їх будь-коли. Окрема вдячність за підтримку і дійсно влучні поради щодо поїздки у Канаду.

Оксана

Привіт з Канади! Давно мріяв попрацювати у Канаді та набратися нового досвіду. За спеціальністю я інженер. Знаю від знайомих, що відкрити робочу візу у Канаду дуже складно. Тому вирішив не сам займатися підготовкою документів, а звернутися до спеціалістів VISATOUR. Дякуючи Вам, я зекономив час та нерви. Окрема вдячність за слушні поради та за те, що познайомили мене з людьми, які вже живуть у Канаді. Зараз із задоволенням працюю у Канаді та набирайся нового досвіду. Раджу тим, хто не хоче ризикувати.

Олексій

Хочу висловити величезну подяку компанії VISATOUR за якісну роботу у підготовці документів на візу в Канаду. Так як я неодружений і дітей у мене немає, у мене було мало шансів на отримання візи, але завдяки професійності компанії і фаховим працівникам, мені відкрили візу у Канаду, оскільки склали правильний перелік документів. Всім рекомендую!!!

Ігор

Студентська віза в Канаду для українців - Чому у нас вигідно оформляти візу?

Результати

Мінімізуємо ризик відмови на етапі заявки прогнозуємо результат та при необхідності покращуємо візову історію

Збереження документів

Ми обережно ставимося до Ваших документів і беремо їх тільки на основі договору

Зручні форми оплати

Ми приймаємо оплату банківським перерахунком, онлайн-оплату, готівкою в офісі або кур’єром

Без особистої присутності

Вам не потрібно буде заповнювати анкети, підготуйте необхідні документи, відправте їх нам та отримайте візу

Працевлаштування

При потребі сприяємо пошуком бажаної роботи та житла

Робимо візи для:

ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО ПРАГНЕ НАВЧАТИСЯ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ КАНАДУ ЯК ТУРИСТ
ТИХ, КОМУ ПОТРІБНО ПОЇХАТИ ДО КАНАДИ З БІЗНЕС-ВІЗИТОМ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ ЗНАЙОМИХ АБО РОДИЧІВ У КАНАДІ
Унікальна пропозиція!*
Надаємо 100% гарантію на отримання візи
Залиште заявку та отримайте 100% гарантії на візу в Канаду по VIP пакету
Дана пропозиція обмежена в кількості*
Введіть Ваші короткі дані та натисніть кнопку відправити