Віза в США: причини відмов та другий шанс з «Візатур»

Центр візових послуг VISATOUR > Поради > Віза в США: причини відмов та другий шанс з «Візатур»

Наша компанія досить давно працює на ринку візових послуг, і за всі 5 років нам доводилося стикатися з складними випадками. На щастя, для нас і наших клієнтів більшість проблем закінчилась «хеппі ендом». Що саме криється під словом «проблема»? Звичайно, це відмова та неможливість отримати візу в США після відмови – найстрашніший нічний кошмар всіх бажаючих поїхати до Америки.

Відмова у візі: група ризику та способи подолання перешкод

Головним чином, відмовлять тим, кого у посольстві запідозрили в намірах незаконно емігрувати. В яких саме випадках ви можете викликати недовіру?

  • Відсутність родичів та власної сім’ї в Україні.
  • Непостійна робота або сумнівна посада, компанія.
  • Низький соціальний статус, мінімальний дохід без особистого рахунку в банку.
  • Нечітка ціль отримання візи в США, мета подорожі, маршрут або плани під час перебування в США.
  • Неправильна поведінка на співбесіді, нечесні та нещирі відповіді.

Цікаво, що відмову можуть отримати навіть люди с кришталево чистими намірами. Головна причина – помилки при заповненні анкети. Важливо точно вказати розмір доходу, дані про всіх американських родичів (якщо вони є). Якщо ваш шлюб офіційно незареєстрований, за законодавством США це все одно вважається шлюбом, тому треба обов’язково про нього вказати в анкеті.

Що робити, якщо у візі все ж відмовили? Це зовсім не означає, що ви ніколи не побачите голлівудські пагорби чи статую Свободи. Можна перечекати деякий час і подати документи повторно.

Важливо представити якомога більше доказів того, що ви зовсім не збираєтесь іммігрувати в США чи порушувати американське законодавство. Якісно, швидко і без помилок це допоможуть зробити в спеціалізованому агентстві.

Такі фактори, як часті поїздки в країни ЄС, наявність солідного банківського рахунку, неповнолітніх дітей та власного житла, статусу одруженої людини, хворих родичів, які потребують піклування на батьківщині, позитивно впливають на рішення консульських офіцерів про видачу візи до США.

//