Робота в США по контракту: можливості для українських громадян

Центр візових послуг VISATOUR > Поради > Робота в США по контракту: можливості для українських громадян

Вакансії в США – робота для тих, хто прагне суттєво поліпшити своє матеріальне становище і підвищити соціальний статус. Так, славнозвісна американська гостинність відома всім, але чи поширюється вона на громадян нашої країни? Відповідь однозначно «так». Імміграційна політика США офіційно визнана найефективнішою в світі по відношенню до кваліфікованих спеціалістів з інших країн. Однією з головних умов офіційного працевлаштування є знання англійської мови.

Види віз для роботи в Сполучених Штатах

Отримати роботу по контракту в США можна, якщо оформлена тимчасова робоча віза в Америку. Не варто розраховувати, що власник компанії буде клопотати за вас щодо Green Card. Вам знадобиться оформити одну з основних типів віз.

  • H-1B для кваліфікованих іноземних спеціалістів з досвідом роботи в конкретній професії.
  • H-2B є тимчасовою візою для виїзду на сезонні роботи.
  • L-1 для керівників та топ-менеджменту.
  • О-1 для талановитих особистостей в сфері науки, мистецтва, спорту.
  • Н-1С для дипломованих медичних сестер.
  • Н-2А для працівників аграрного сектору.
  • R-1 для працівників різних релігійних конфесій.

Легальну роботу в США без знання мови отримати важко. Таким громадянам слід скористатися студентськими програмами. Для тих, хто вільно володіє англійською, відкриті двері таких секторів економіки, як енергетика та медицина, фінанси та програмування, сфера послуг, сільське господарство.

Наприклад, в сфері IT програміст має можливість заробляти до 200 000 доларів на рік. Також є вакансії для прибиральниць, покоївок, охоронців, вантажників, різноробочих. Але рівень заробітку тут набагато менший – максимум 25 000 доларів на рік.

Якщо звертатися за оформленням віз до спеціалізованого агентства, можна отримати не тільки допомогу та комплексну підтримку для отримання дозвільних документів на виїзд, але й протекцію при працевлаштуванні.

//