Програми обміну студентів – перспектива для української молоді

Центр візових послуг VISATOUR > Поради > Програми обміну студентів – перспектива для української молоді

Навчання в США для українців – це можливість зробити навчальний процес не тільки цікавим, але і перспективним. До того ж є багато варіантів з пільговими умовами. Наприклад, Північний Університет Арізони надає Український стипендію в 10 000 доларів. В Університеті Центральної Флориди можна отримати знижку на навчання в 50%, а талановитим спортсменам держава оплачує 100% вартості навчання. Також в США можна підтвердити свій український диплом магістра або бакалавра.

Навчання по обміну: можливості та умови

Програми обміну студентів – це підтримання зв’язку культурним досвідом або стажування. США пропонує кілька можливостей:

  • Work and Travel USA дозволяє провести в Америці все літо, вивчити або вдосконалити мову і заробити грошей;
  • Au Pair для тих, хто хоче проживати в американський сім’ї на правах члена сім’ї та допомагати доглядати за дітьми;
  • Internship – програма для стажування, яка допомагає отримати досвід роботи за своєю спеціальністю;
  • Нigh School створена для учнів старших класів, які можуть отримати повну середню освіту в США.

Безкоштовні програми навчання за кордоном, а саме в США, надають можливості отримання подвійного диплому, проходження літньої практики в великих американських компаніях і навіть офіційного працевлаштування на 1 рік після отримання диплома бакалавра.

Цікаво, що ви можете подавати документи на візу і планувати поїздку в зручне для вас час, оскільки в США можна починати навчання на початку кожного семестру, тобто у вересні, січні або квітні. Звичайно, щоб скористатися пропозицією певної програми або навчального закладу, треба, перш за все, подати документи на оформлення студентської візи.

Щоб правильно заповнити всі анкети, зібрати повний пакет документів, і якісно підготуватися до співбесіди і отримати комплексну підтримку з усіх питань, необхідно звернутися до надійного візового агентства.

//