fbpx

Туристична віза в Канаду – розширюємо кордони збільшуємо можливості!

Канада – друга за величиною країна в світі, відома мегаполісами Ванкувер і Монреаль, Скелястими горами, Ніагарським водоспадом і фантастичною Затокою Фанді а також любов’ю до гри в хокей. Поєднує в собі неймовірну красу дикою природою і цивілізацію!

Деякі люди, думають, що в Канаді крім снігу та хокею немає нічого. Але це не так! Віза в Канаду, для українців відкриває величезні можливості дізнатися цю країну краще. У цій державі є багато що може привернути увагу туриста: річки, озера, фестивалі народів Нового світу і Старого, величезні торгові центри, національні парки, білі ведмеді і ще багато різних місць.

Чому варто отримати канадську візу

Які місця найцікавіші і обов’язково потрібно відвідати. Наша команда підготувала короткий список.

Топ 6 цікавих місць: 

  • Столиця полярних ведмедів, містечко Черчілль Монітоба дуже маленький всього 1000 місцевих жителів, якщо Вам пощастить Ви можете побачити взимку полярне сяйво!;
  • Ніагарський водоспад. Люди з усього світу з’їжджаються подивитися на це диво природи!:
  • Льодовикове озеро Луїс розташоване в Скелястих горах. Символ Канади, вважається центром зимового виду спорту.;
  • Протока Джонстона. Улюблене місце для серферів, в цих місцях можна добре розглянути дику природу, наприклад, ви можете побачити, як припливають кіти, тюлені, дельфіни щоб погодувати.
  • Ванкувер. Густонаселене місто з добре розвиненою економікою, вважається одним із найкомфортніших місць на планеті для життя. Вулицями міста, ви можете зустріти різні нації і народності з усього світу, щороку іммігранти намагаються перебратися на ПМЖ в Ванкувер, але що б Ви могли легально працювати або вчитися потрібна Віза в Канаду.Виза в канаду ВИЗАТУР ФОТО
  • Торонто. Копія Нью – Йорка, тут Ви побачите хмарочоси, океанаріуми, історичні місця Fort York, вежа Сі-Ен, парки, сади Kew Gardens, зоопарк Metro Toronto Zoo, музей Gibson House і ще багато інших місць.
  • Монреаль. Багатьох туристів приваблює Старий Монреаль (історичний центр міста). Відвідайте Вежі базиліки Нотр-Дам де Монреаль, монреальську церкву Ораторія Св. Йосипа, Авеню Бернарда, Кладовище Нотр-Дам-де-Нейз, Парк Сіт-де-Гавр, Підземне місто »Монреаля. Якщо Ви хочете відвідати ці місця, Вам потрібна туристична віза в Канаду.

Сьогодні багато українців приймають рішення спробувати щастя в іншій країні. Віза в Канаду, ціна її залежить від мети поїздки. Якщо Ви хочете познайомитися з американським колоритом і пам’ятками, Вам потрібна туристична віза в Канаду (найпопулярніший тип дозволу), поліпшити матеріальне становище – робоча, виходите заміж – віза нареченої (нареченого) та інше. Звертайтеся в компанію VIZATOUR! Наша компанія оцінить шанси, підготовить необхідні документи і проконсультує з усіх питань.

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//