fbpx

Туристична віза в Англію – пам’ятки країни

Сполучене Королівство Великої Британії – найзагадковіша країна на планеті з неймовірною історією! Вважається центром економіки, культури і політики. Люди мріють потрапити в цю країну! Приїхавши до Англії, перед Вами відкривається зовсім інший світ, Ви побачите найстаріші і великі замки в світі, національні парки, знамениту башту Біг-Бен, музеї, сади, храми, палац Єлизавети ||, і багато інших незвичайних місць.

Якщо Ви вирішили поїхати в подорож Вам знадобитися туристична віза в Англію, але одного подорожі Вам мало, щоб познайомитися з цією дивовижною країною.

Туристична віза в Англію для українців – що подивитися

Написати всі цікаві місця Великобританії неможливо, тому що їх дуже багато! Компанія VIZATOUR зібрала для Вас ті місця, які відвідує кожен турист, що приїжджає перший раз в Сполучене Королівство. Але щоб легально здійснити поїзду, Вам потрібна туристична віза в Англію (Великобританію), для українців оформити не складе труднощів. Сьогодні даний тип дозволу видається швидко і легко якщо звернутися до фахівців своєї справи!

Топ 5 місць які варто подивитися

  • Вежа Біг-Бен. Вважається символом Британії. Годинник на вежі – найбільші в світі! Біг-Бен важить 13 тонн. Щорічно мільйони туристів з усіх кінців планети, з’їжджаються щоб подивитися на цю красу!
  • Загублені сади Хелігана – вікно в минуле. Англійці змогли зберегти величезну кількість садів і парків. Побувавши в цих садах, Ви поринете в Вікторіанську Англію!
  • Віндзорський замок. Головний будинок британської королеви, найбільший житловий замок у світі. Має 900 річну історію, в середині Ви побачите сад, ляльковий будинок, бібліотеку, виставку, присвячену історії.Туристическая виза в Англию для украинце 2018 фото
  • Вестмінстерське абатство. Готична церква є головною релігійної пам’яткою країни. Це місце для поховання британських і англійських монархів, коронації та весільних церемоній уряду.
  • Тауерський міст. Розташований в центрі Лондона над Темзою. Одне з найпопулярніших місць в місті. Усередині пішохідні галереї, музеї та вид на Лондон!

Крім того, любителі шопінгу зможуть оцінити багатство ринків і магазинів. Компанія VIZATOUR допоможе здійснити подорож в загадкову країну. Туристична віза в Англію, для українців відкривається без проблем з першої подачі. Так само оформляємо: гостьова, релігійна, бізнес, студентська віза до Великобританії. Офіси знаходяться в місті Київ, Львів.

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//