fbpx

Вид на проживання в Литві

Вид на проживання в Литві – документ, який дає право українцям легально проживати в країні, і в подальшому отримати ПМЖ.

Сьогодні Литовська республіка найлояльніша до мігрантів, на відміну від інших країн ЄС. У 2015 році, Литва стала членом Європейського союзу, і з того часу все галузі (навчання, відкриття бізнесу, робота, купівля житла і т.д.) стандартизує під норми Євросоюзу, тому вчитися або купувати нерухомість в прибалтійській країні не тільки перспективно, але і безпечно.

Вид на проживання в Литві, дає Вам ряд привілеїв. Наприклад, це найвдаліша країна для відкриття власної справи, так як держава лояльно ставитися до бізнесменів, менталітет звичний, за статистикою на сьогоднішній день 50% населення україномовного, тому можна не переживати за мовний бар’єр і культурну акліматизацію.

Уряд встановив невисокий податок на імпорт, відсутня митні обмеження, так само в порівнянні з Україною, Литва економічно і політично стабільна держава!

Якщо Ви прийняли рішення переїжджати до прибалтійської країни, і Вам необхідно відкрити вид на проживання в Литві для українців, рекомендуємо заздалегідь звернутися в Центр візових Послуг Vizatour. Пам’ятайте, головну роль у відкритті ВНЖ грає правильно зібраний пакет документів!

Вид на проживання в Литві підстави для отримання

Будь-яка європейська країна виставляє вимоги до заявника, на відкриття ВНЖ, підстави для отримання:

  • Наявність близьких родичів;
  • Зарахування в литовське навчальний заклад;
  • Ви укладаєте шлюб з громадянкою / громадянином цієї країни;
  • Відкриття власного бізнесу;
  • Офіційне працевлаштування;
  • Чи виступаєте в ролі інвестора;
  • Народилися в Литві;
  • Раніше Ви були громадянином Литви, з певних причин втратили громадянство;

Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся в компанію Vizatour. Наш менеджер надати Вам юридичну консультацію з будь-якого питання, працюємо в рамках законодавства, і гарантуємо позитивний результат.

Що стосується пакету документів, потрібно розглядати кожну ситуацію індивідуально. Територіально наш офіс знаходиться в місті Львів, Київ.

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//