fbpx

Віза до Великобританії 2018 – 4 кроки до успіху!

Великобританія (Англія) прекрасна багатонаціональна країна, яка поважає Ваші погляди, індивідуальність і приймає Вас з усіма недоліками. Місцеві мешканці можуть виглядати як їм хочеться, і робити те що хочеться в рамках закону. Вулицями Ви можете зустріти людей з нестандартною зовнішністю, і хтось не зверне на це увагу. Англійці активно займаються благодійністю, кожні вихідні грають в футбол, гольф, крикет. Транспорт, ТЦ, будинки, парки обладнані для людей з обмеженими можливостями. Але щоб відвідати королівство, потрібно відкривати британську візу.

Віза до Великобританії для українців оформляється швидко і легко якщо слідувати певним алгоритмом дій. Існує всього 3 кроки для отримання дозволу, якщо дотримуватися їх, то довгоочікувана Віза до Великобританії, буде радіти Вас.

Віза до Великобританії для українців

Крок 1. Заповнити онлайн анкету англійською мовою. Якщо одне з полів не буде заповнено, на наступну сторінку сайт Вас не пропустить. Відповідайте на питання чітко, а не абияк, питання можуть бути не зрозумілі. Рекомендуємо для заповнення анкети звернутися до фахівців. Остання сторінка анкети, вимагає від Вас інформації, коли Ви плануєте здійснити візит для подачі документів.

Крок 2. Сплачуйте консульський збір і приходьте на подачу документів і біометричних даних до Візового Центру. Список документів можна подивитися на офіційному сайті посольства. Обов’язковий переклад на англійську мову всіх довідок. Завіряти у нотаріуса чи ні, залежить від типу візи.Виза в Великобртанию оформить фото

Крок 3. Очікування рішення. Стандартні заявки розглядаються до 15 днів. Так само Ви можете подавати прохання, на термінова віза до Великобританії для українців, відкривається на підставі причини, підтвердженої документально. Коли довгоочікувана віза до Великобританії для українців буде готова, Вам надійде СМС повідомлення із зазначеною датою, коли Ви можете приходити за паспортом.

На скільки видається віза до Великобританії для українців, яка ціна? Все залежить від мети Вашої поїздки, наприклад, Ви їдете вчитися (студентська), в гості або туризм (короткострокова), переїжджаєте на ПМЖ (імміграційна), проїздом в іншу країну (транзитна), працювати (робоча) та інше. Якщо Вам необхідна консультація, звертайтеся в компанію VIZATOUR.

Продление визы в США

Все виды неиммиграционных документов, разрешающих пребывание в Америке, действительны только в течение определенного срока. После

Читати »
error: Content is protected !!
//