Робоча віза в Канаду

Максимально високі шанси на отримання візи!

Допоможемо Вам оформити візу у Канаду в Україні, максимально виключивши ризик відмови, Вам не потрібно буде заповнювати довгі анкети і в результаті Ви заощадите тиждень свого часу і збережете нерви
Отримайте прорахунок
вартості оформлення візи
Заповніть коротку анкету та отримайте відповідь вже сьогодні

Рівень життя в Канаді значно вищий за український. Робоча віза в Канаду, дозволяє працювати за тими ж професіями, що і в Україні, але отримувати в рази більшу заробітну плату.

Сьогодні уряд Канади знизив вимоги стосовно стажу роботи до 2 років з метою усунути нестачу кадрів в країні, тому українцям легально працевлаштуватися набагато легше. Найбільш шансів отримає вікова категорія 21- 35 років.

Робоча віза в Канаду, так само як і робоча віза в США, дозволяє тимчасово працювати, після того як трудовий договір закінчиться, ви повинні покинути країну. Якщо Ви хочете залишитися на постійне проживання, вам доведеться подавати документи на посвідку на проживання, а зробити це можна тільки після трьох років офіційного перебування.

  • Перший раз віза видається на шість місяців, з правом продовження до трьох років.  З хорошою візовою історією є шанс відразу отримати дозвіл на 2 роки, або до закінчення дії трудового договору.

    Термін оформлення – 15 днів, Якщо у консула виникнуть питання з приводу анкети, у деяких випадках заявників запрошують на особисту бесіду в посольство.

З чого необхідно починати, головні етапи:

  1. Знайти роботодавця, який погодиться прийняти вас до себе, підготує запрошення та підтвердить відсутність претендентів на посаду з-поміж громадян Канади.
  2. Кандидат на роботу в свою чергу має підтвердити 2-річний досвід роботи, володіти англійською мовою на рівні середньої.
  3. Підготувати необхідні документи, переводите їх на англійську мову.
  4. Заповнити анкету і подати в посольство.
  5. Оплатити консульський збір за розгляд документів.
  6. Після співбесіди, перед тим як отримати канадську робочу візу, ви повинні надати довідку про проходження медичного огляду. Обов’язково проходити його у канадській комісії. Українські медогляди не приймаються.

Робоча віза в Канаду, ціна її залежить від індивідуального випадку (необхідно рахувати окремо переклад документів, проходження медичного огляду, бронювання готелю і перельоту)

Відгуки вдячних клієнтів

ПОЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ І ДІЗНАЙТЕСЯ РЕАЛЬНІ СИТУАЦІЇ
ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ У КОМПАНІЮ ВІЗА ТУР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ У КАНАДУ

Cкористався послугами компанії Віза Тур і залишився дуже задоволений якістю та швидкістю надання їхніх послуг. Мені відкрили візу на 10 років!!!.Я працюю програмістом у відомій компанії і мені підібрали відповідну конференцію у Канаді . За два тижні підготували документи. Тут дійсно працюють фахові люди, і я буду рекомендувати цю компанію всім знайомим, хто бажає їхати у Канаду. Успіху Вам!!!

Віталік

Хочу подякувати всій команді компаніі Візатур за підтримку в оформленні візи у Канаду. Я дуже хвилювалася через те, що раніше мала відмову по візі у США. Ви дійсно відповідально поставилися до моєї ситуації, підтримуючи мене не лише професіонально, а і емоційно. Всі необхідні документи мені підготували і візу відкрили з першого разу. Цим позбавили мене зайвих хвилювань і зайвої трати часу. Буду рекомендувати Вас як надійну компанію своїм друзям і знайомим.

Ірина

Нам з чоловіком компанія Віза Тур допомогла в підготовці документів на туристичну візу. Ми дуже сумнівались, що візу нам відкриють, у нас не було всіх необхідних документів. Ми щиро дякуємо компанії за таку професійно виконану роботу. Нам допомогли з підготовкою документів, описали детально куди ми їдемо і які місця варто відвідати. І візу відкрили на 10років!!! Дякуємо!!! Процвітання Вам і хороших клієнтів!

Наталія і Роман

Я дуже дякую компанії Visa Tour за те,що в мене відкрита віза на 10років у Канаду! Багато моїх знайомих там живе і тепер я маю можливість відвідувати їх будь-коли. Окрема вдячність за підтримку і дійсно влучні поради щодо поїздки у Канаду.

Оксана

Привіт з Канади! Давно мріяв попрацювати у Канаді та набратися нового досвіду. За спеціальністю я інженер. Знаю від знайомих, що відкрити робочу візу у Канаду дуже складно. Тому вирішив не сам займатися підготовкою документів, а звернутися до спеціалістів VISATOUR. Дякуючи Вам, я зекономив час та нерви. Окрема вдячність за слушні поради та за те, що познайомили мене з людьми, які вже живуть у Канаді. Зараз із задоволенням працюю у Канаді та набирайся нового досвіду. Раджу тим, хто не хоче ризикувати.

Олексій

Хочу висловити величезну подяку компанії VISATOUR за якісну роботу у підготовці документів на візу в Канаду. Так як я неодружений і дітей у мене немає, у мене було мало шансів на отримання візи, але завдяки професійності компанії і фаховим працівникам, мені відкрили візу у Канаду, оскільки склали правильний перелік документів. Всім рекомендую!!!

Ігор

Робоча віза в Канаду - чому варто вибирати нас?

Результати

Мінімізуємо ризик відмови на етапі заявки прогнозуємо результат та при необхідності покращуємо візову історію

Збереження документів

Ми обережно ставимося до Ваших документів і беремо їх тільки на основі договору

Зручні форми оплати

Ми приймаємо оплату банківським перерахунком, онлайн-оплату, готівкою в офісі або кур’єром

Без особистої присутності

Вам не потрібно буде заповнювати анкети, підготуйте необхідні документи, відправте їх нам та отримайте візу

Працевлаштування

Після отримання зробленої у нас візи сприяємо працевлаштування

Робимо візи для:

ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО ПРАГНЕ НАВЧАТИСЯ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ КАНАДУ ЯК ТУРИСТ
ТИХ, КОМУ ПОТРІБНО ПОЇХАТИ ДО КАНАДИ З БІЗНЕС-ВІЗИТОМ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ ЗНАЙОМИХ АБО РОДИЧІВ У КАНАДІ
Унікальна пропозиція!*
Надаємо 100% гарантію на отримання візи
Залиште заявку та отримайте 100% гарантії на візу в Канаду по VIP пакету
Дана пропозиція обмежена в кількості*
Введіть Ваші короткі дані та натисніть кнопку відправити