Оформимо візу в Канаду терміном до 10 років

Максимально високі шанси на отримання візи!

Допоможемо Вам оформити візу у Канаду в Україні, максимально виключивши ризик відмови, Вам не потрібно буде заповнювати довгі анкети і в результаті Ви заощадите тиждень свого часу і збережете нерви
Отримайте прорахунок
вартості оформлення візи
Заповніть коротку анкету та отримайте відповідь вже сьогодні

Отримати Візу в Канаду сьогодні може кожен українець!

Канада – велика держава, має стабільну економіку, високий рівень життя і неймовірну природу (озера, водойми, ліси, гори, національні парки та заповідники), можна нескінченно перераховувати пам’ятки країни. Не варто забувати й про велику українську діаспору.

Всім відомо, що Посольство Канади ретельно перевіряє документи, найменше порушення правил, може привезти до відмови.

Віза в Канаду для українців, ділиться на декілька категорій, а саме: багаторазова або одноразова, імміграційна або не імміграційна (це може бути, студентська, транзитна, гостьова, туристична, іншими словами тимчасовий тип дозволу).

Ціна і список документів може відрізнятися, все залежить від того, яка категорія Вам потрібна. Всі подані заявки, розглядають протягом 10 днів, якщо виникають питання, заявнику призначають співбесіду.

Термін розгляду заявки 5 -14 робочих днів. Оплата Консульського збору, є обов’язковою процедурою і в разі відмови гроші не повертаються.

Популярність держави з кожним роком зростає, це призводить до пильної перевірки візової служби всіх претендентів. Консул, може подумати, що Ви їдете в країну з метою залишитися на постійне місце проживання. Для того щоб не отримати відмову, потрібно надати переконливі докази що поїздка Ваша має тимчасовий характер.

Для кожної категорії, причина буде різною, наприклад, відкриття робочої візи повинні надати диплом про вищу освіти за спеціальністю та запрошення від роботодавця.

Популярні причини відмов:

 • Неповний пакет документів;
 • Недостатньо коштів;
 • Відсутня нерухомість в Україні (підозра на бажання іммігрувати);
 • Відсутність візової історії;

Якщо у Вас немає досвіду в оформленні дозволу, рекомендуємо звернутися до професіоналів своєї справи, які орієнтуються в «підводні камені» в цій сфері. Віза в Канаду для українців відкривається легко і швидко, якщо співпрацювати з Центром візових послуг VIZATOUR.

 • Допоможемо коректно підготовити пакет документів
 • Готуємо Вас до співбесіди з консулом
 • Зробимо при потребі «передісторію»
 • Заповнюємо анкети та відповідні консульські форми
 • При потребі пишемо супровідні листи
 • Оплачуємо консульський збір
 • Оформлюємо страховку для візи
 • Забираємо паспорт з візою з консульства

Відгуки вдячних клієнтів

ПОЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ І ДІЗНАЙТЕСЯ РЕАЛЬНІ СИТУАЦІЇ
ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ У КОМПАНІЮ ВІЗА ТУР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ У КАНАДУ

Cкористався послугами компанії Віза Тур і залишився дуже задоволений якістю та швидкістю надання їхніх послуг. Мені відкрили візу на 10 років!!!.Я працюю програмістом у відомій компанії і мені підібрали відповідну конференцію у Канаді . За два тижні підготували документи. Тут дійсно працюють фахові люди, і я буду рекомендувати цю компанію всім знайомим, хто бажає їхати у Канаду. Успіху Вам!!!

Віталік

Хочу подякувати всій команді компаніі Візатур за підтримку в оформленні візи у Канаду. Я дуже хвилювалася через те, що раніше мала відмову по візі у США. Ви дійсно відповідально поставилися до моєї ситуації, підтримуючи мене не лише професіонально, а і емоційно. Всі необхідні документи мені підготували і візу відкрили з першого разу. Цим позбавили мене зайвих хвилювань і зайвої трати часу. Буду рекомендувати Вас як надійну компанію своїм друзям і знайомим.

Ірина

Нам з чоловіком компанія Віза Тур допомогла в підготовці документів на туристичну візу. Ми дуже сумнівались, що візу нам відкриють, у нас не було всіх необхідних документів. Ми щиро дякуємо компанії за таку професійно виконану роботу. Нам допомогли з підготовкою документів, описали детально куди ми їдемо і які місця варто відвідати. І візу відкрили на 10років!!! Дякуємо!!! Процвітання Вам і хороших клієнтів!

Наталія і Роман

Я дуже дякую компанії Visa Tour за те,що в мене відкрита віза на 10років у Канаду! Багато моїх знайомих там живе і тепер я маю можливість відвідувати їх будь-коли. Окрема вдячність за підтримку і дійсно влучні поради щодо поїздки у Канаду.

Оксана

Привіт з Канади! Давно мріяв попрацювати у Канаді та набратися нового досвіду. За спеціальністю я інженер. Знаю від знайомих, що відкрити робочу візу у Канаду дуже складно. Тому вирішив не сам займатися підготовкою документів, а звернутися до спеціалістів VISATOUR. Дякуючи Вам, я зекономив час та нерви. Окрема вдячність за слушні поради та за те, що познайомили мене з людьми, які вже живуть у Канаді. Зараз із задоволенням працюю у Канаді та набирайся нового досвіду. Раджу тим, хто не хоче ризикувати.

Олексій

Хочу висловити величезну подяку компанії VISATOUR за якісну роботу у підготовці документів на візу в Канаду. Так як я неодружений і дітей у мене немає, у мене було мало шансів на отримання візи, але завдяки професійності компанії і фаховим працівникам, мені відкрили візу у Канаду, оскільки склали правильний перелік документів. Всім рекомендую!!!

Ігор
Виза в Британию

Чому у нас вигідно оформляти візу?

Результати

Мінімізуємо ризик відмови на етапі заявки прогнозуємо результат та при необхідності покращуємо візову історію

Збереження документів

Ми обережно ставимося до Ваших документів і беремо їх тільки на основі договору

Зручні форми оплати

Ми приймаємо оплату банківським перерахунком, онлайн-оплату, готівкою в офісі або кур’єром

Без особистої присутності

Вам не потрібно буде заповнювати анкети, підготуйте необхідні документи, відправте їх нам та отримайте візу

Працевлаштування

Після отримання зробленої у нас візи сприяємо працевлаштування

Робимо візи для:

ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО ПРАГНЕ НАВЧАТИСЯ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ КАНАДУ ЯК ТУРИСТ
ТИХ, КОМУ ПОТРІБНО ПОЇХАТИ ДО КАНАДИ З БІЗНЕС-ВІЗИТОМ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ ЗНАЙОМИХ АБО РОДИЧІВ У КАНАДІ
Унікальна пропозиція!*
Надаємо 100% гарантію на отримання візи
Залиште заявку та отримайте 100% гарантії на візу в Канаду по VIP пакету
Дана пропозиція обмежена в кількості*
Введіть Ваші короткі дані та натисніть кнопку відправити