Гостьова віза Канада

Максимально високі шанси на отримання візи!

Допоможемо Вам оформити гостьову візу у Канаду в Україні, максимально виключивши ризик відмови, Вам не потрібно буде заповнювати довгі анкети і в результаті Ви заощадите тиждень свого часу і збережете нерви!
Отримайте прорахунок
вартості оформлення візи
Заповніть коротку анкету та отримайте відповідь вже сьогодні

Гостьова віза в Канаду – відкривається для відвідування знайомих, родичів або друзів. Отримавши візу в Канаду, Ви маєте дозвіл знаходиться в країні до 6 ти місяців.
Гостьова віза в Канаду, як і гостьова віза в США, не дає право на проходження довгострокових курсів або навчання, також не передбачено безкоштовне медичне обслуговування (медична страховка оформлюється окремо).

Увага! Для отримання тимчасової візи (Temporary Resident Visa) Вам необхідно довести імміграційному офіцеру, що Ви не плануєте  в майбутньому отримати посвідку на постійне місце проживання, та на весь час перебування в Канаді у Вас достатньо коштів.

Перелік документів може відрізнятися залежно від ситуації. Рекомендуємо для уточнення деталей звернутися в центр візових послуг VIZATOUR.

Крім документів, при розгляді тимчасового відвідування Канади, додатково будуть прийматися до уваги такі фактори, як мета і тривалість перебування в країні, візова історія, сімейний стан, наявність нерухомості в Україні, стабільний дохід.

Обов`язково необхідно мати запрошення від родича або друга. (надіслати може тільки громадянин країни або резидент Канади)

Перелік документів:

  • Закордонний та український паспорт;
  • Дві фотографії;
  • Візова анкета;
  • Квитанції про сплату консульського збору;
  • Якщо Ви маєте запрошення від друга або родичів, підготуйте лист в якому вказані ім’я, адреса і телефон запрошуючої сторони та документ підтвердження громадянства. Додатково зберіть відомість про досвід роботи та заробітну плату;

Гостьова віза в Канаду для українців, сьогодні оформити легко та швидко Ви можете в центрі візових послуг VIZATOUR.  

Відгуки вдячних клієнтів

ПОЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ І ДІЗНАЙТЕСЯ РЕАЛЬНІ СИТУАЦІЇ
ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ У КОМПАНІЮ ВІЗА ТУР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ У КАНАДУ

Cкористався послугами компанії Віза Тур і залишився дуже задоволений якістю та швидкістю надання їхніх послуг. Мені відкрили візу на 10 років!!!.Я працюю програмістом у відомій компанії і мені підібрали відповідну конференцію у Канаді . За два тижні підготували документи. Тут дійсно працюють фахові люди, і я буду рекомендувати цю компанію всім знайомим, хто бажає їхати у Канаду. Успіху Вам!!!

Віталік

Хочу подякувати всій команді компаніі Візатур за підтримку в оформленні візи у Канаду. Я дуже хвилювалася через те, що раніше мала відмову по візі у США. Ви дійсно відповідально поставилися до моєї ситуації, підтримуючи мене не лише професіонально, а і емоційно. Всі необхідні документи мені підготували і візу відкрили з першого разу. Цим позбавили мене зайвих хвилювань і зайвої трати часу. Буду рекомендувати Вас як надійну компанію своїм друзям і знайомим.

Ірина

Нам з чоловіком компанія Віза Тур допомогла в підготовці документів на туристичну візу. Ми дуже сумнівались, що візу нам відкриють, у нас не було всіх необхідних документів. Ми щиро дякуємо компанії за таку професійно виконану роботу. Нам допомогли з підготовкою документів, описали детально куди ми їдемо і які місця варто відвідати. І візу відкрили на 10років!!! Дякуємо!!! Процвітання Вам і хороших клієнтів!

Наталія і Роман

Я дуже дякую компанії Visa Tour за те,що в мене відкрита віза на 10років у Канаду! Багато моїх знайомих там живе і тепер я маю можливість відвідувати їх будь-коли. Окрема вдячність за підтримку і дійсно влучні поради щодо поїздки у Канаду.

Оксана

Привіт з Канади! Давно мріяв попрацювати у Канаді та набратися нового досвіду. За спеціальністю я інженер. Знаю від знайомих, що відкрити робочу візу у Канаду дуже складно. Тому вирішив не сам займатися підготовкою документів, а звернутися до спеціалістів VISATOUR. Дякуючи Вам, я зекономив час та нерви. Окрема вдячність за слушні поради та за те, що познайомили мене з людьми, які вже живуть у Канаді. Зараз із задоволенням працюю у Канаді та набирайся нового досвіду. Раджу тим, хто не хоче ризикувати.

Олексій

Хочу висловити величезну подяку компанії VISATOUR за якісну роботу у підготовці документів на візу в Канаду. Так як я неодружений і дітей у мене немає, у мене було мало шансів на отримання візи, але завдяки професійності компанії і фаховим працівникам, мені відкрили візу у Канаду, оскільки склали правильний перелік документів. Всім рекомендую!!!

Ігор

Гостьова віза в Канаду - чому варто вибирати нас?

Результати

Мінімізуємо ризик відмови на етапі заявки прогнозуємо результат та при необхідності покращуємо візову історію

Збереження документів

Ми обережно ставимося до Ваших документів і беремо їх тільки на основі договору

Зручні форми оплати

Ми приймаємо оплату банківським перерахунком, онлайн-оплату, готівкою в офісі або кур’єром

Без особистої присутності

Вам не потрібно буде заповнювати анкети, підготуйте необхідні документи, відправте їх нам та отримайте візу

Працевлаштування

Після отримання зробленої у нас візи сприяємо працевлаштування

Робимо візи для:

ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ТА ПРАЦЮВАТИ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО ПРАГНЕ НАВЧАТИСЯ У КАНАДІ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ КАНАДУ ЯК ТУРИСТ
ТИХ, КОМУ ПОТРІБНО ПОЇХАТИ ДО КАНАДИ З БІЗНЕС-ВІЗИТОМ
ТИХ, ХТО БАЖАЄ ВІДВІДАТИ ЗНАЙОМИХ АБО РОДИЧІВ У КАНАДІ
Унікальна пропозиція!*
Надаємо 100% гарантію на отримання візи
Залиште заявку та отримайте 100% гарантії на гостьову візу в Канаду по VIP пакету
Дана пропозиція обмежена в кількості*
Введіть Ваші короткі дані та натисніть кнопку відправити